Jdi na obsah Jdi na menu
 


20141223 Interview s Cobrou

11. 3. 2015

http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1470:cobra&catid=70:dali-zajimavosti&Itemid=102

Interview s Cobrou, 23. 12. 2014      
 
 

Po nějakém delším čase přinášíme opět jeden z rozhovorů s Cobrou, který je evidentně bojovníkem Světla, je zřejmě v kontaktu s nám neznámou mimozemskou civilizací od níž získává informace. Také, v rámci své činnosti organizuje globální meditační akce. Předchozí rozhovory, jakož i obsah jeho globálních meditací můžete nalézt na našem webu přes vyhledávač vpravo.

Rob – Přeji všem krásné Vánoce. Vítejte u dalšího rádiového vysílání Světlo zvítězí. Jmenuji se Rob Potter….Rád bych přivítal našeho hosta, Cobru.  Cobra – Díky  za pozvání.  

Rob – Nyní se ve světě děje mnoho úžasných věcí…. Lidé si kladou otázku, zda je snížení cen ropy následkem manipulace hodných hochů anebo zlých hochů anebo je to běžný obchod, a co můžeme očekávat. CobraV zásadě jde o manipulaci Kabaly, protože chtějí ovlivnit Rusko. Chtějí dostat Ruska na kolena, ale nebude to fungovat

Rob – Dobře….lidé mnoho hovoří o možném pádu Bushova/Clintonova rodinného syndikátu, což jste zmiňoval, že by se mohlo uskutečnit asi ještě před Událostí. Cobra – Jak jsem zmiňoval, je to nová možnost, která se objevila poté, co byl otevřen portál. Bylo velmi nepravděpodobné, že by k tomu došlo ještě před událostí,  ale teď je přítomno tolik světla, že jedinou šancí pro jezuity a Rotschildy pokud chtějí přežít  je, aby se zbavili iluminátské frakce a to se právě teď děje, jak to vidíte v mass médiích. Ano, je to možné.

Rob – Bylo velké haló kolem cenzury filmu Interview. Existují důkazy, že byly uvolněny miliony dolarů pro Paramount prostřednictvím George Sorose, kdy byl zájem vytvořit určitý konflikt; v zásadě se mělo jednat o vymývání mozků lidstva. Vliv Kabaly je velký, jsou přímo zapojeni v masmédiích, filmovém průmyslu. Cobra – Ano, je to starý příběh. Massmédia jsou ovládána Kabalou od svého vzniku. …

Rob – chtěl jsem se zeptat na Egypt. Když jsme tam byli v r. 2012, bylo tam určité politické napětí ..jaký byl celkový názor obyvatel? Když jsme byli tam u Gizy, moc jsme toho necítili..jak to bylo letos a co se děje v Egyptě? Cobra –  Napětí polevilo, ale lidé jsou vznětliví, protožebojují o přežití, v tomto ohledu ohledně podmínek k životu se nic příliš nezměnilo.  

Rob – Někdo zmínil, že egyptský prezident má tuším židovské kořeny a  že je to člověk orientovaný na Kabalu. Můžete to komentovat? Cobra –  S tím bych nesouhlasil. Situace v Egyptě je mnohem lepší než v jiných zemích, protože Egypt se pokusil co nejvíc, jak to šlo oddělit od Kabaly.

Rob – OK. Můžete něco říct o otevření (portálu).  Byli jste v Sakkaře a dělali jste aktivaci v tamní iniciační oblasti? b – Ne, měli jsme aktivaci  na planině v Gize, ale v téže chvíli Hnutí odporu poslalo zvláštní skupinu do Sakkary.

Rob – Výborně, výborně. Také jste zmínil, že tam bylo celkem 144 členů hnutí odporu a Aghartané anebo byli tam i členové Galaktické federace? Cobra – Hlavně to byla síť Hnutí odporu a Agharty.

Rob – Takže hlavně lidé, výsadek z Planety X, která velmi pracuje na osvobození, je to tak? Cobra –  Ano, a síť Ahghartanů, která zde byla ještě před vznikem Hnutí odporu, byla to kombinace těchto dvou skupin a dalších pozitivních skupin, které se předtím neangažovaly.

RobMůžete říct něco víc o aktivaci? Co jste dělali a kde? Cobra – V zásadě byly instrukce dány na blogu, každý si je může přečíst. Samotná aktivace byla docela intenzivní záležitost. Vyžadovalo si to úplnou oddanost věci a dokonalé soustředění všech našich energií, protože to bylo obrovské. Mohutné. Energie byly velmi silné a také ta situace. Jsem rád, že jsme dosáhli fázi zlomu. Budu o tom hovořit příště. Jednoduše jenom nečekáme, že se něco stane. Není to tak, že jenom čelíme momentální situaci. Aktivně se připravujeme na změnu. Výsledek uvidíte za pár dnů. Dějí se věci, které se předtím neděly.

Rob – Ano, cítím, že energetické posuny byly velmi intenzivní. V komunitě pracovníků světla docházelo k mnoha rozbrojům. Lidí nepochopili, anebo přecenili očekávané věci. …Co doporučujete dělat, když vidíte tyto různé skupiny pracovníků světla kteří možná i pracovali společně a najednou se rozdělili. Cobra – OK. V zásadě jsou lidé aktivováni archonskou sítí. 1. nenechte se zatáhnout do dramatu. 2. Odpouštějte, odpouštějte, odpouštějte. Nijak neposuzujte, není to produktivní. Je čas sjednotit naše síly a ne je rozdělit. Znovu bych řekl to, co již mnohokrát předtím, každému, kdo je zapojen do osvobozovacího  procesu: neposuzujte se navzájem, spojte síly. To teď potřebujeme.

Rob – Zmiňoval jste průlom v síti plazmy. Můžete se s námi podělit ohledně skalárního pole, které je také navázáno na program chemtrailsování?  Cobra –  Jeden z důvodu pro program chemtrailsů je vytvářet ve vzduchu médium, které by účinněji vedlo skalární vlny, aby byla udržena clona. Nyní proběhla jistá operace světelných sil, která účinně odstranila velkou část toho. Neovlivnilo to samotné chemtrailsy, ale ovlivnilo to plazmové vlny a bylo odstraněno mnoho plazmových generátorů.  

Rob – Velmi dobře, to jsem chtěl slyšet. Vyvolalo to snad  víc nepřátelských aktivit ze strany éterických, astrálních parazitů? Asi k tomu došlo, protože se zdá, že lidmi cloumaly různé energie. Pozoroval jsem mnoho stresu, který vyplouval ve vztahových záležitostech mezi mnoha lidmi.  Cobra –  Ano, vlastně probíhají 2 věci. 1. reakce nefyzických bytostí a 2. je zde problém,  že lidé mají přisedlé entity, protože mnoho lidí na této planet, kteří mají potenciál pro světlo, bylo v minulosti silně napadeno entitami a ty entity byly umístěny a tam udržovány právě skalární  plazmovou sítí. Nyní, když je ta síť pomalu odstraňována, ty entity se stávají docela aktivními a narušují lidem život. Lidé, kteří byli předtím  klidní, začínají náhle vyšilovat a to je proto, že tyto entity jsou právě teď  aktivovány.

Rob – To dává smysl, že jdou k lidem, kteří šíří pravdu. (ano) Lidé se zajímají o nanotechnologii. Již jste to zmiňoval; ale je zde mnoho nových lidí…Budou tyto pokročilé technologie zneutralizovány, anebo odstraněny, anebo mají ještě nějaký účinek? Co se děje? CobraVětšina byla odstraněna a již to nepředstavuje velkou hrozbu. Rob – Nějaké účinky stále jsou. Cobra – Určité aspekty zůstávají, ale není třeba si kvůli tomu dělat starosti. Jsou vážnější věci.

Rob – Ano, obecně neřeším konkrétní zdravotní konzultace a podobně. Ale myslím, že toto může být energetická záležitost: je zde dáma, která spí jenom hodinu denně, nedostane se do fáze hlubokého spánku. Co se s tím dá dělat? Nechci diagnózu, ale pokud by se to týkalo více lidí, spíše co navrhujete. Cobra – OK. Jedna možnost je příliš stresu. Pokud má někdo příliš mnoho stresu, nemůže se dostatečně uvolnit, aby usnul. Další možností je zasahování skalární sítě anebo nefyzické entity. Doporučuji jít do přírody a pokusit se strávit několik dnů v přírodě, spát tam, pryč z magnetického smogu.

Rob –  To je skvělý nápad.  To se mi líbí, protože tělo se opravdu nemůže dostat z vlivu elektroniky a to je zase nakopne a probudí. Další otázka- lidé chtějí vědět, kam jdeme, když spíme. Cobra Fyzické tělo zůstane ve své poloze, ale vy opustíte vaše éterické tělo a fyzické tělo a někdy také zkoumáte své okolí v astrálním těle, to záleží na úrovni vašeho vědomí a hloubce spaní. Zaměření vašeho vědomí se přesune z fyzického těla do vašich vyšších nefyzických těl a samozřejmě, když se vzbudíte, vrátíte se.

Rob – Takže vaše vědomí se vlastně může rozšířit mimo planetu, je zde více možností. A mnoho různých míst.  Cobra –  Je to možné, když je vaše vědomí dostatečně vysoké a vy jste schopni proniknout clonou a vyjít z programování.

Rob – OK. To je dobré. Další otázka je, kam jdeme, když zemřeme. Víme, že se fyzické tělo obrátí na prach a máme ještě ta další různá těla.  Opustíme všechna ta těla a jdeme do určité úrovně pouze s duší? Můžete to trochu objasnit? Již jsme o tom mluvili, ale dostávám k tomu spoustu otázek. Jak ten proces vypadá?  Cobra – OK. Je to postupný proces. Když zemřeme, jdeme k určité hyperdimenzionální bráně a opustíme fyzické tělo s našim vědomím a jdeme branou, která je vlastně plazmickou rovinou. Když nezůstaneme trčet na plazmické úrovni, jdeme dále k éterické úrovni, kde pobudeme určitý čas a kde opustíme naši osobnost, systémy víry, vzorce a posuneme se k astrální rovině. Takže, když zemřeme, nejvíc času strávíme na astrální rovině a někteří lidé, kteří jsou dostatečně duchovně probuzeni, jdou dál k mentální úrovni a stráví určitý čas na vyšší mentální rovině, kde jsou v trvalém spojení se svou duší, se svou vnitřní vyšší přítomností. Dostanou impuls, aby se znovu reinkarnovali. Ten impuls může přijít z jejich vlastního vnitřního popudu, aby se inkarnovali anebo může pocházet ze clony, z archonské sítě.

Rob – A když sestoupí a následují tento impuls, je to z vyšší mentální roviny, musí učinit smlouvu anebo je to volba. Ostatně, co to je, ta smlouva? Přijdete dolů a jdete. Je tu určitá situace, chcete sbírat zkušenosti, jste zde na fyzické úrovni a jste chyceni v naší síti. Jdete do toho, víte, že dostanete ty implantáty. Vy souhlasíte. Probíhá to takto? Cobra –  Je to složité. Zaprvé máte záležitost týkající se vaší osobnosti, které nejsou dořešeny a které vás přitahují do fyzické úrovně. Máte určité nedořešené situace s určitými lidmi a chcete dolů, abyste tyto situace vyřešili. Také máte ještě vyšší poslání a pak máte manipulace archonů, různé tzv. duchovní průvodce, kteří vlastně nejsou duchovními průvodci. Navrhují vám něco, co může a nemusí být pro vaše nejvyšší dobro. Kombinace všech těchto faktorů spolu se skalární technologií určuje cestu vaší inkarnace.

Rob – Ano, takže zde máme impuls a na cokoliv se ve vašem životě soustředíte a co získáte, vás pak přitahuje, abyste to v určitých situacích vytvořili. Neříkáme tomu karma, ale zákon manifestace, který je zde, aby nalézal rovnováhu a pak máme archonskou síť, která se snaží všechno narušit a pak máme vyšší pozitivní vlivy. Když zde máte prostřednictvím inkarnačního procesu další vlivy, a snažíte se to vysvětlit tak, že jste bytost světla a že tím procházíte…Existuje zde zvláštní komunikace s dalšími duchovními bytostmi, které se vyskytují ve vaší inkarnací anebo jen tak poletujete nad zemí a jste přitahování k těhotné ženě a víte, že do toho jdete a vstoupíte dovnitř, tak mně zajímá, co říká smlouva o tom, kam jdu. Můžete trochu víc vysvětlit, kdy jdete do těla? Souhlasíte s tím vším, anebo jsou zde  nějaké vlivy a když se vracíte, tak vás tyto okolnosti naženou do těla a hotovo? Cobra – OK. Na určité úrovni s tím souhlasíte. Nějaké části vás to chtějí, ale většinou je rozhodnutí zmanipulováno Archony. Můžete dostat určitou volbu. Tyto možnosti mohou, ale nemusí být ve vašem nejvyšším zájmu. Kolem vás budou duchovní průvodci. Tito průvodci mohou být ze světla. Oni sami mohou být zmanipulováni. Možná, že tam činí něco dobrého. To záleží na situaci.  Víte, smlouva, kterou podepíšete je vlastně cosi, co odráží vaše vnitřní nasměrování, takže když se rozhodnete do inkarnace nejít, nic vás nemůže k tomu nutit. Máte nějaké nedořešené záležitosti, samozřejmě, Archoni mohou na to hrát a nutit vás, abyste se inkarnovali, protože máte v dané oblasti nedořešené věci, anebo když máte vyšší poslání abyste se inkarnovali, můžete si vybrat na základě svobodné vůle, zda se chcete inkarnovat, ale i tady se Archoni budou snažit nadiktovat vám okolnosti vaší inkarnace, co nejvíc to půjde.

Rob – Ano, a po celou dobu vás budou otravovat. (ano) Díky. Další dotaz: někdo říká, že se snažil zrušit tyto dohody.  Lidé o tom hovoří a někdo všechno vypsal a prohlásil své dohody za zrušené a neplatné a zažil pozitivní změny. Ale někteří mají pocit, že změny, o kterých  prohlásili že je chtějí, nejsou respektovány.  Můžete to vysvětlit,  že když odvoláme smlouvu a prohlásíme to a napíšeme, jak to, že stále ještě vnímáme, že se některé věci z toho v našich životech  a fyzických realitách dějí? Cobra –  Protože jsme měli mnoho inkarnací a v mnoha inkarnacích jsme podepsali mnoho smluv a některé jsou stále aktivní. Musíte úplně zrušit všechny a to není lehké. Nevzdávejte to. Pokračujte v čištění a budete se cítit stále méně a méně přitahováni k silám vlivu.

Rob – OK můžete obecně komentovat pokrok, jakého Hnutí odporu dosáhlo, aby se přiblížilo k Události? Zmínil jste, že zde došlo k nějakým změnám. Stále ještě musíme dosáhnout u obyvatel zemského povrchu kritickou hranici? Ale když byly odstraněny některé části  sítě plazmového pole, je to natrvalo? Neobnoví je? Cobra – Nemají dostatek prostředků na obnovení. Skalární síť musí být úplně odstraněna před Událostí, resp.  je velmi doporučováno, aby byla odstraněna před událostí. Také skupina Chimera a její exotické technologie, různé bomby a tak, musí být kompletně vyčištěny a to se nutně musí stát před událostí.

Rob – Ano, síť plazmového skalárního pole, která byla odstraněna- stalo se to na fyzické úrovni anebo to udělalo Hnutí odporu na éterické úrovni, případně na nižší astrální, kam se lidský vojenský personál nemůže dostat? Cobra:  Bylo to na fyzické. Plazmové generátory jsou na fyzické úrovni a byly z fyzické úrovně odstraněny.

Rob – Wow, to je dobrá zpráva. Jsou zde také jiné technologie? Cobra –  Je kolem  docela dost technologií. Řekl bych, že ty hlavní jsou různé exotické kvarkové bomby a síť skalárové plazmy.

Rob – A zůstaly také nějaké fyzické zbraně,  anebo jsou možná ve vyšších dimenzích? Cobra – Nebudu zacházet do detailů.  Je to teď citlivé téma.

Rob – Jo. Máme hodně otázek, lidé chtějí znát aktuální situaci ve světě a dovědět se něco o aktivaci portálu. Byli jste uvnitř komor? Cobra –  Nešli jsme do komor. Byli jsme na jiném místě na planině v Gize.

Rob – Můžete vysvětlit vztah mezi Dianou Luciferou, Ashtoreth a Isis v mytologii? Cobra Diana Lucifera je kódové jméno Venuše, vycházející Venuše, Jitřenky. Je to jedno ze jmen bohyně.  Ashtoreth je jedno ze jmen Astary, která byla Bohyní pozdní fáze Atlantidy, která má různá jména. Isis je jedno z nich.  Nemá to nic společného s Luciferem. Je to tak, že po vzniku křesťanského kultu Kabaly Archoni rozhodli, že všechny symboly Bohyně budou pošpiněny.  Číslo 666 je vlastně symbolem bohyně. Pentagram je symbolem Bohyně. Kabala to všechno zneužila, protože chtěla zabránit tomu, aby lidé byli ve spojení s energií Bohyně.

Rob – Chtěl jsem se zeptat na staré Bohyně, mluvil jste o nich, že byly přítomny. To bylo v dobách, kdy byly na planetě různé rasy? V atlantských dobách se s lidstvem smíchaly různé mimozemské rasy, je to tak? Cobra –  Ano, je. Chtěl bych vysvětlit jednu věc. Nemluvíme o uctívání bohyň způsobem, jak se to snaží popsat náboženství. Mluvíme o vnitřním spojení s čistým a zdravým a nádherným ženským aspektem stvoření. Takže nemluvíme o starém systému kněží a kněžek a chrámech a kostelech. Mluvíme o vnitřním spojení, které se může manifestovat jako nádherné budovy, které mohou sloužit jako ukotvovací  body planetární světelné mřížky na ukotvení této energie.  

Rob –  V dobách, kdy tu byly mezi námi různé mimozemské rasy různých tvarů, velikostí, barev a typů kůže a genetických typů, některé tyto bytosti byly vysoce duchovní povahy a vyzařovaly úžasnou přítomnost. Bylo běžné, že lidé se z přítomnosti těchto bytostí těšili. (ano). A to byli velcí duchovní učitelé. Nehledali uctívání osobnosti, ale kvalitou svého uvědomění a znalostí vyzařovaly klid a mír a zdá se, že na vnitřních úrovních pomáhali ostatním navázat přímé spojení se zdrojem, souhlasíte? (ano) Myslím, že zřejmě kněží v archonské síti použili tento historický vztah mezi mimozemšťany a pozemšťany a vzali záznamy o těchto historických postavách a zmanipulovali je, aby to bylo vnímáno tak, že se ty bytosti dožadovaly uctívání své osoby. To nebylo dobré a ti kněží zmanipulovali názory a sami se postavili na místo vykladačů slova Božího tím, že se prohlásili za prostředníky. Je to tak? Cobra –  Ano, to je správné.

… Rob –Čína dělala nějaké výzkumy v dolní části orbitu Země a říkají, že v uplynulých letech byli na Měsíci. Existuje nějaká spolupráce ze strany čínské vlády s Galaktickou radou ? Cobra – Je zde určitý druh pozitivní spolupráce, ale to je všude na planetě, skupina chiméra je  v armádách všech zemí, včetně Číny. Proto v čínských masmédiích neslyšíte nic o pozitivní spolupráci.

 Rob – Někdo říká, že zcela zřejmě existuje plán a vím, že je součástí destabilizačního procesu Nového světového řádu, umožnit příjezd velkému množství imigrantů do hlavních zemí světa a to vytváří mezi lidmi pnutí. Protože ti, kdo přijíždějí, jsou na podpoře a to vytváří stres a napětí. Mnoho místních lidí může být ovlivněno rasovými předsudky anebo sociálně ekonomickými obavami. Je to kontrolovaná operace? (ano). OK.  Až nastane událost a porazíme Kabalu, tito lidé budou moct  projevit svobodnou vůli aby odešli a dělali, co si přejí.  Cobra – Hmm, na jaké lidi se ptáte?

 Rob –Na lidi z jiných zemí. Přišli zejména z ekonomických důvodů. Budou moct odjet domů.  b – Ano, jistě. Situace bude úplně jiná než teď. Budou také zrušeny všechny ty umělé hranice a lidé začnou chápat.

Rob – K další otázce. Co je příčinou homosexuálního chování? Je to ovlivněno světlou či temnou energií? Cobra – Většinou se jedná o sexuální energii zmanipulovanou Archony, protože když byla sexuální energie traumatizována anebo když se nemůže projevit ve zdravém vztahu muže a ženy, může být vyjádřena takto, ale není tomu tak vždy. Také je možné, že existuje duševní spojení mezi dvěma bytostmi téhož pohlaví, které může být vyjádřeno také sexuálním vztahem.  Je tu kombinace mnoha faktorů.

Rob – A nemusí to být nutně temné či světlé, je to jak to je a nelze to soudit (ano, přesně tak). Někdo se ptal na smaragdové desky Thovta a smragdové desky Hermese. Je to to samé, že (ano).

Rob – Také hovoříte o Síni Amenti. Je to vlastně fyzické místo hluboko ve vnitřních jeskyních, je to tak? Jde o druh interdimenzionálního portálu?  Cobra – Je to vlastně fyzické místo pod egyptskou pouští. Je to centrum fyzické iniciace, které zatím nebylo objeveno.

Rob – Můžete říc, jak asi hluboko jsou mimozemské pyramidy, které budou v budoucnu nalezeny pod planinou v Gize. Cobra –  Kolem 30-100 metrů.

RobMůžete zmínit jakou roli má papež František a co se děje ve Vatikánu. Je papež stále loutkou jezuitů a hraje na obě strany?  CobraChce se prezentovat jako hodný kluk, protože jezuité mají v plánu zasahovat do procesu znovu nastavení a chtějí se prezentovat jako zachránci lidstva, aby událost přežili. Proto děla všechny ty laskavé činy. Kdyby byl čestný, katolická církev má pozemky v Jižní Americe v hodnotě trilionu dolarů, takže by katolická církev mohla okamžitě na této planetě ukončit chudobu. Kdyby byl tak úžasný, mohl by takovou změnu iniciovat.

Rob – Lidská populace roste. Odkud přicházejí duše anebo se ty nové duše generují? Jedná se o mladé duše,  jak to že je stále více duším dovoleno sem přijít. Někde čekaly? Čekaly dlouho mezi inkarnacemi? Proč je zde tolik duší a odkud jsou? Cobra Na astrální rovině je mnoho duší, které čekají na vtělení. Populace roste z důvodu rozvoje civilizace na fyzické úrovni, což dovoluje přežití více lidem.  Protože existuje nějaký impulz k tomu, aby se lidé v určitých dobách inkarnovali a oni tu chtějí být na fyzické úrovni, protože je to místo, kde dochází k největším dramatům. Lidé se inkarnují, protože je to pro ně správný čas, aby se inkarnovali anebo je to nějaký silný impuls. Ano, někteří lidé musí čekat dlouho, protože na fyzické rovině není mnoho možností inkarnovat se.

Rob – … Někdo chce vědět, jak důležitý je Libanon, ohledně čištění energií na Blízkém Východě. A staré římské město BAALBEK je portál, na kterém je třeba obzvláště pracovat.  Cobra Ano, je to jeden z portálů. Potřebuje vyčistit. Má velký potenciál pro světlo. Děly se tam jisté věci, které nebyly dobré a potřebuje vyčistit.  

Rob – Ten, kdo se na to ptal, by měl organizovat setkání vaší skupiny a jít tam a dělat nějaké pozitivní invokace, snad v neděli po světové meditaci. Vidíme, že se tam již nějak pracuje. Někdo je zvědavý na Templáře, Svobodné zednáře, kabalistické královské linie. Zdá se, že jejich bohyní je Isis. Jak to vypadá s Templáři? Mají Templáři i světlou skupinu a také skupinu, která je orientována na kabalu? Cobra Ano. Máme pozitivní tempářské frakce a negativní templářské frakce. Problém Iluminátů je, že mají moudré frakce promíchané s mnoha šílenostmi. Rozumějí některým věcem a zcela je míchají se svojí emoční a psychologickou nestabilitou. Je to velmi nebezpečná kombinace. Proto je situace na planetě taková, jaká je.

Rob – Ano, nový kodex rukopisů Nag Hammadi. Dr. Frank Strange zmínil, že nějaké věci zadržují. Jsou rukopisy přesné?  CobraAno, Nag Hammadi-ho kodex je jedním z nejlepších fragmentů moudrosti z doby před invazí Archonů ve 4. století, kdy byla zničena většina škol mysterií.

Rob –Zmiňoval jste, že to, co je v Bibli, se vlastně nestalo a později to bude vyjasněno. Jsem zvědavý. Dr. Frank pozoroval nějaké historické mince na jedné z vesmírných lodí a viděl Krista a poslední večeři. Řekl, že tam sedělo pouze 5 učedníků, ale v apoštolském shromáždění u poslední večeře byly stovky žen. Můžete k tomu něco říct?  Cobra – Nepůjdu do detailů. Řekl bych, že většina událostí, popsaných v Bibli, se nestala tak, jak je v Bibli popisováno. Existovalo mnoho cenzury, zejména co se týká přítomnosti žen, což bylo ve věrouce velmi potlačováno.  

Rob – Mohl byste říct o bytosti jménem  Lucifer? Opravdu existovala? Je zde v karanténě? Jak to vypadá a jak jsou takové bytosti ve vztahu s nepřátelskými skupinami chimery? Cobra – OK. Tato bytost  byla zadržena světelnými silami před mnoha léty a přešla ke světlu a nyní pomáhá světelným silám.

Rob – Wow, to je zajímavé. Vlastně to koresponduje s tím, co řekl dr Bell.  Dál. Lidé chtějí vědět, ohledně svých snů. Když mají sny, může být na ně zaútočeno? Někdo cítí příjemné věci. Ale někdo má velmi neklidné spaní. Jsou sny manipulovány? Jsou v nich uvolňovány staré dohody duše? Probíhá nějaké čištění? Co se děje během snu? Je s námi manipulováno? Jde o přirozený proces, do něhož nikdo nezasahuje- ani hodní ani špatní kluci?  Cobra Dochází k manipulacím, protože Archoni na astrálních úrovních mají technologii na ovlivňování stavu snění. Ještě to není úplně vyčištěno, ale také tam probíhá proces čištění, takže jde o kombinaci obojího.  

Rob – Jo. Viděl jsem  mnoho fotek E.T. od Georgea Filera, a dalších lidí. Vidíme mnoho takových unikátních morfických lodí, které vypadají, že nemají fyzickou podobu, ale nějakou  energetickou. Myslím, že to, co se děje - zvýšený počet takových pozorování, má lidi připravit na případné opravdové kosmické lodě ve fyzické podobě a na formální oznámení, že zde máme přátele a sousedy a že jsou tady, aby nám pomohli. Mnoho lidí si myslí, že to bude negativní převzetí a že bude řečeno, že jsou zde, aby nám pomohli. Takhle nějak. Myslím, že dochází k velkému posunu energií,  jaké si nedovedeme představit. Souhlasíte s tím, že tyto lodě přicházejí do atmosféry  a s jejich hyperdimenzionální technologií, manipulačními frekvencemi anebo holografickými zásahy na multidimenzionálních úrovních pomáhají čistit a stabilizovat populaci? Děje se to?  Cobra – Ano, to se děje také.

Rob – Mohl byste se s námi ohledně  toho podělit, a o těch různých lodích? Určitě jsou zde? Ta světla se přesouvají a morfují do různých tvarů, můžete k tomu něco říct.  CobraNo, kolem planety je mnoho lodí s různými posláními. Jejich úkolem je nejprve stabilizovat tektonické desky a za druhé, stabilizovat mřížku éterické energie. Za tímto účelem jsou zde již nějakou dobu. Jsou zde vlastně po celou dobu lidských dějin. Není to nic nového. Opravdu jsou zde, aby umožnili lidstvu transformovat se, aby přežilo. Bez jejich pomoci by již planeta byla mnohokrát zničena.

Rob – Tady je dobrá otázka. Minule jste říkal o Stonehenge a o tom, co to bylo a lidé chtějí podrobněji vědět něco o dynamice energie monumentu. S jakou hvězdou je zarovnán, zda cirkuluje energii do všech směrů po pláních, nebo zda sbírá a zaměřuje zemské energie a pak je  vysílá po radiále? Existuje nějaká tabulka, která podrobněji popisuje energii Stonehenge, kterou byste doporučil? S jakou hvězdou nebo hvězdným systémem je spojeno? CobraStonehenge je vybudován na vortexovém bodě planetární mřížky a je hlavně propojen s hvězdným systémem Plejád. Je to portál spojení s Plejádami. Když tam půjdete a budete kráčet mezi kameny, budete silně cítit plejádskou energii. Je to jeden z nejsilnějších plejádských vortexových bodů na planetě.  

Rob – Velmi zajímavé. Existuje nějaký mechanický návod anebo teorie o energetických vortexech, na co by se lidé mohli podívat, aby tomu rozuměli?  Cobra – Musel bych to zjistit, ale na internetu jsou o tom některé zajímavé věci.

Rob –Ano, každý o tom říká různé věci. Cobra: To je pořád, také o lidech, kteří jedí maso, vlastně potřebujete určité množství masa. Nenuťte se přestat jíst maso, pokud to vaše tělo vyžaduje, ale existuje bod, v němž spontánně maso opustíte. Nebudete ho již potřebovat.

Rob – Ano, a lidičky, to bude pozitivní integrace. Nikdo nebude k ničemu nucen. Přijde to přirozeně, a  ze změny vibrací a z uvědomění si určitých věcí a přijde to každému. Tady je jedna metafyzická otázka. Můžete říct něco víc o Něm? Jak se objevuje a kde se nachází?  Cobra – Neobjevuje se. Vždy byl a vždy bude. Není nikde umístěn. Je všude a zároveň nikde. Nelze ho zaměřit na souřadnicích.

Rob – Zcela souhlasím. Je všude a nikde. Je neoddělitelný a transcendentní. Ale, když má On schopnost tvořit vesmír, proč nemůže vyřešit problém Chimery? Cobra: Je to proto, že problém Chimery vznikl nahodile,  což není logické. Je to něco, co se nedá pochopit. Musí to vyřešit On, aby ochránil své vědomí před prožíváním této vzácné anomálie,  a přes tuto zkušenost On začne chápat tuto anomálii a pohltí ji do sebe. Světlo samo absorbuje temnotu.

Rob – V jednom interview jste zmiňoval, že stvoření bude absorbováno zpátky do Jednoho… Proč?  CobraProtože vše, co existuje, má v rámci evoluce jediný cíl- být pohlceno do Jednoho, a docílit nejvyšší možný stupeň vědomí.  Prostor a čas a hmota jsou pouze projekce, které budou pohlceny zpět do zdroje.

Rob – …Pojďme k systému vzdělávání v době Události.  Zhroutí se, anebo se změní?  CobraBude postupně restrukturalizováno, kvůli logistice a posunu paradigmat, které bude docela drastické a bude si vyžadovat nějaký čas na přizpůsobení se.  Bude docházet k určitému zmatku, protože lidé budou muset jít až za systém své víry. Mnoho starých systémů se zhroutí a lidé budou muset projít určitým psychologickým procesem, což se nestane přes noc.

Rob – Ano, a když budou tímto procesem procházet, budou zde nové formy učení se. Budeme muset odložit staré přijaté myšlenky…. Souhlasíte, že všeobecný posun paradigmat ve vzdělávání se změní od pouhého opakování faktů k takovému, že si budeme uvědomovat sebe a proces učení se a že duchovní chápání je určitá věda, je to tak? b – Ano, je to obecný trend, k němuž dojde.

Rob – Někdo řekl, proč bylo Polsko ve svých dějinách vždy v těžké situaci. 2 světová válka, napadení Německem, zrada Ruska, Anglie, a další situace. Má Polsko zásadní roli při překonání temných sil, protože si tak vysoce cení svobodu a nezávislost?  Cobra Je to proto, že je Polsko v nešťastné geopolitické situaci, mezi Ruskem a Evropou. Je jako nárazníková zóna a tak absorbuje většinu konfliktů mezi těmito dvěma klíčovými oblastmi.

RobCo je Archa úmluvy? Cobrabyla to komora manifestace.

Rob – Komora manifestace, to je, že se tam objevovaly hmotné věci? CobraNěkteré rané verze tuto schopnost měly. Novější verze měly pouze schopnost vytvořit určitá elektromagnetická pole, která umožnila komunikaci s jinými dimenzemi, ale již se nejednalo o manifestaci věcí.

RobKde je dnes Archa úmluvy, zmiňovaná v Bibli? (haha)  CobraV rukou světelných sil.

Rob – Tady- ještě máme další otázky. Byla tady ta velká aféra s napadením firmy Sony hackery. Můžete o tom mluvit? A další - dá se uzavřít smlouva s ďáblem? Zda ďábel existuje, a pokud ne, komu upsaly své duše rockové hvězdy? Můžete něco říct o tom, jak byla napadena síť a Sony. Je to zřejmě snaha o falešnou událost. A zda Hnutí odporu něco udělalo. Byla Severní Korea vyřazena silami světla? Cobra Ne, Hnutí odporu do toho nebylo zapojeno.

Rob – OK. Byl to tedy americký útok? CobraAno.

Rob –Další dotaz: proč nepřichází z jiných hvězdných systémů žádná nová hvězdná semínka?  Lidé, co jsou inkarnováni, jsou, až na malé výjimky, uvnitř inkarnačního procesu  již  25 milionů let. Těžko se s tím smiřuje, že nás manipulovali po 25 milionů let. Proč jsme se nemohli osvobodit? Pokud někdo opravdu nechce být součástí tohoto procesu s inkarnační mřížkou, proč se sem rodíme? Tento proces opravdu není pod kontrolou administrativy. Pouze se to děje. Duše se nacházejí na duchovní úrovni a jsou přitahovány. Jak se z toho můžeme osvobodit?  CobraNení to lehké. Musí dojít k Události, aby byl zrušen stav karantény planety a pak se od toho osvobodíme.  Jsme takto chyceni nejméně 25 milionů let.

Rob – OK. Lidé se zajímají o skandinávské královské rody. Jsou v tom také zapojeni, anebo jsou na světlé straně kabaly? b – Člověk od člověka se to různí, ale oni nejsou ti hlavní, kvůli kterým bychom si měli dělat starosti.

Rob – OK. V budhistických písmech jsou často zmiňovány příběhy o věčném ohni. Je to prý bolestivé, nepříjemné, ale potřebné. Prý si to trápení způsobuje mysl. Dá se dostat za toto utrpení, které vnímáme a které je vlastně iluzí naší vlastní mysli? CobraVždy, když kontaktujete svou duši, dostanete se za. Čím větší máte kontakt se svou duší, tím víc se dostanete za.

Rob – OK. Jak se nejlépe dostaneme do kontaktu s duší?  CobraMusíte být k sobě absolutně upřímní. Za druhé si musíte dovolit pociťovat své emoce a přijmout je. Za třetí je třeba oceňovat krásu. Za čtvrté meditace.

Rob – OK. Co se děje s prolomením tlaku. Je to zatím stejně vzdálené? Pokud ano, proč to nesestoupilo a neodstranilo je to z vnitřní země nebo něco. Cobra – Vstoupili jsme do fáze průlomu, t.j. začal proces prolomení tlaku. Není to okamžitý proces. Není to okamžitá událost. Je to určitý proces, který byl zahájen aktivací portálu a který vyvrcholí událostí.

Rob – OK. Jak jste to popisoval, kolem Země je vrstva, jako u cibule, a to je pole průlomu tlaku.  Zdá se, že je to v mnoha malých oblastech po celé planetě, malinké nano-viry světla, které sem pronikají a které budou úplně zářit. Je to tak? Je to jakoby přicházel z různých stran dým?  Cobra – Přesně to se děje.

Rob – OK. Co jsou to za konstrukce u Tungsten na Sibiři? Je to vlády? Cobra – Ano, je tam docela dost konstrukcí, vojenských komplexů. Byla to oblast, kde bylo hodně aktivity v souvislosti s ruským nukleárním programem a některými tajnými vojenskými projekty.

Rob – Lze DNA manipulovat, a můžeme za pomoci slov zařídit silnější spojení mezi DNA a duší? Zpíváním manter- dá se docílit světelného spojení mezi duší a fyzickým tělem? Cobra – Lidé jsou tak zaměření na DNA, že zapomínají na klíčový aspekt, kterým je vědomí. Nejdůležitější je stav vědomí. Cokoliv můžete udělat, abyste pozvedli své vědomí, a udrželi vyšší frekvenci vědomí, je cesta, kterou je třeba jít…

Rob – A  DNA zareaguje, je to živý plamen (Přesně). Máme další otázky, k nimž se nedostaneme. Děkujeme za váš čas. Mohl byste říct nějaké informace, které jsou důležité a na které jsem se asi nezeptal, chcete se o něco s našimi posluchači podělit?   CobraJak jsem řekl, vstoupili jsme do fáze průlomu a síly světla nám daly pokyn, abychom si začali vizualizovat náš život po Události. Na to se soustřeďte, a ne na to temné, co se na planetě objevuje. Ne na to, co se stalo, ale víc na to, co chceme  vytvořit. Co chceme manifestovat. Co bychom chtěli na světě mít.  Vizualizujte si to. Vizualizace urychluje manifestaci.  
Zvu každého, aby navštívil můj blog a přečetl si docela zajímavou zprávu.

Rob – Cobra, ještě jednou děkujeme.  Cobra – Díky všem a přeji vám hezké svátky a vítězství světla.

Rob – Prosím, můžete se podívat na www.prepareforchange.net a zúčastněte se pozitivní změny prostřednictvím nenásilných  a mírových akcí na podporu pravdy.


 Zdroj: http://thepromiserevealed.com/2014-dec-23-cobra-and-rob-potter-interview-2/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář